Sepetim

0 ürün - $0
Alışveriş sepetiniz boş!
Para Birimi
$ EU TL
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

Zirve Müzik Ayvalık

Konser, tanıtım, toplantı, seminer, açılış, düğün ve davet olmak üzere birçok alanda profesyonel ses, ışık, görüntü, sahne sistemleri kiralama ve teknik prodüksiyon hizmetleri veren ZİRVE MÜZİK, 22 yılı aşkın bir süredir yerli ve yabancı bir çok proje ve etkinliğe kaliteli ekipmanı, tecrübeli ve uzman kadrosuyla kusursuz bir şekilde imza atmanın onurunu yaşamaktadır.

ÇALIŞMA İLKELERİ
Güvenilir ve dürüst çalışma, kaliteli mühendislik hizmetleri verme temeliyle faaliyetlerini sürdüren ZİRVE MÜZİK, tüm müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Temel İlke: Mükemmelliyetçilik
ZİRVE, sorumluluğunun bilinci içinde, aldığı tüm projeleri sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, mükemmelliyetçiliği vazgeçilmez bir ilke olara kabul eder.

Olmazsa Olmaz: İleri Teknoloji
Teknoloji, ses ışık sektörünün belki de en önemli, olmazsa olmaz unsuru. Çağa ayak uydurmayı, öncelikli görevlerden kabul eden ZİRVE, bu amaçla, yeni teknoloji ekipmana yönelik yatırım yapmaktan kaçınmaz.

En sağlam yapıtaşı: Takım
ZİRVE'nın ekipmanları kadar güvendiği bir başka gücü daha var: Uzman kadrosu yani takım... Konu her ne kadar ekipman olsa da, insan bilgi ve deneyiminin önemini bilen ZİRVE, sorumluluklarını konusunda uzman ve dinamik elemanlarına emanet etmeye özen gösterir.

Vazgeçilmez: Müşteri Sadakati
ZİRVE, müşterilerine sunduğu çözümlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı amaç edinmiştir.

 


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Firma Haritaları (Softmobil)

AYVALIK ZİRVE MÜZİK © 2020 Softmobil